Протоколом позачергового засiдання Державної кoмicii з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацій вiд 28.10.2021 № 42 у мicтi Києвї встановлено з 00:00 годин 01 листопада 2021 р. «червоний» piвeнь епiдемiчної небезпеки поширення COVID-19.

 

Освітній процес

в ліцеї «Престиж»

з 01 листопада 2021 року

буде здійснюватися у дистанційному режимі до окремого рішення

МОН: Сергій Шкарлет роз’яснив, як працюватимуть заклади освіти при «жовтому» рівні епіднебезпеки поширення COVID-19

Із 23 вересня 2021 р. Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв'язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«При "жовтому" рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде  дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів. Їх перелік опублікований тут. Якщо в закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один із необхідних документів, навчання має продовжуватися (!) з використанням технологій дистанційного навчання. Підкреслюю, освітній процес триватиме в дистанційному форматі», – наголосив Міністр.

Відповідно до постанови Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами)  при «жовтому» рівні епідемічної небезпеки забороняється:

  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

ЦНАП Солом"янського району надає інформацію про роботу, щодо отримання паспортів громадянина України у формі ID-картки по досягненню 14 річного віку.