День Святого Валентина ...для кожного з нас це свято пов'язане з прекрасним почуттям - коханням. Його прославляли поети та митці різних століть, різних поколінь. Воно здатне зупинити ворожнечу та зло і перетворити наш Всесвіт на світ добра та щастя!

14 лютого в нашому ліцеї лунали прекрасні пісні про Кохання. Наші ліцеїсти в котрий раз довели свою унікальність та креативність. На конкурсі інсценізаціїї пісні про кохання кожний клас показав свою індивідуальність, творчій підхід, самобутність, талант, але головне ми побачили прекрасну командну роботу !!!!!


Урок щастя 

Яке на смак, вигляд,запах щастя? У кожного воно своє. Потрібно лише на хвильку зупинитися, щоб відчути чи побачити його. Щастя поруч, зумій відчути себе щасливим. Експрес-урок щастя був проведений для вчителів ліцею 11.02.2020. Ми щасливі чи не так?


Вітаємо команду Ліцею "Престиж" з III  місцем у районному етапі "Військово-спортивних змагань із військової підготовки".

Ми пишаємось Вами!«STEM- школа – 2020»

4-8 лютого 2020 було проведено зимову дистанційну сесію «STEM- школа – 2020». Організація та проведення «STEM-школи – 2020» відбулася за підтримки відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», видавництвом «Видавничий дім «Освіта». 

У програмі сесії були представлені матеріали за напрямами: 

- науково-теоретичні, методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAM-освіти в дошкільній, загально середній та позашкільній освіті; 

- STEАM-проекти: теорія та практика; 

- інтеграція як провідний підхід STEM-освіти. Учасників було представлено 5 днів

інтенсивного онлайн-навчання на платформі Українського проєкту «Якість освіти».

Понад шістдесят спікерів поділилися своїми ідеями, досвідом і готовими кейсами.  

Учителі ліцею Васильєва Дарина Володимиріна, Лізунова Олена Константинівна

та Коршунова Ольга Вікторівна, встали активними її учасниками даного заходу в

ролі спікерів.

Ознайомитися з їх виступами можна за посиланням

 Батьківська конференція!

05.02.2020 о 18:00 в актовій залі ліцею відбудеться Батьківська конференціяю

Основні питання

  1. Звіт директора про фінансову діяльність.
  2. Освітній процес в Ліцеї.
  3. Академічна доброчесність.

 


План заходів на лютий  2019-2020 н. р.

 

3.02 День краваток та гарних зачісок.

11.02 Дайжест Міжнародний день жінок і дівчат в науці.

14.02 Конкурс "Інсценізація та виконання пісні про кохання та дружбу".

17.02 Акція до Дня спонтанного прояву доброти.

20.02 Захід "А сотня вже зустріли небесну".

21.02 Захід "Я ЗНАЮ Українську".

27.02 Масляна.

28.02 Конкурс "Міс та Містер Ліцею".

 


Нещадавно у нас в ліцеї відбулося театральне дійство!!!! Таке довгоочікуване та бажане.

Театр-студія "Престиж" підготував казкову виставу "Снігова королева"для наших любих ліцеїстів. для багатьох акторів це був найперший виступ у складі театральної трупи.Актори дуже хвилювались,багато займались акторської майстерністю,сценічним рухом, працювали над дикцією та мімікою. І ось настав довгоочікуваний час. Глядачі з нетерпінням чекають на вихід акторів і дуже гучно аплодують ім !!!! А наші юні , талановиті та творчі актори подарували всім нам маленьке диво яке зветься ТЕАТР !!!!!День Святого Миколая!

19 грудня 2019 для 5-х класів. 

5 грудня в нашому Ліцеї учні 8 і 9 класів приймали гостей -- студентів Київського медичного університету з Турції, Узбекистану, Марокко, Індії і Нігерії. Ми живемо у великомі світі з ріними народами,культурою і традиціями. Наших гостей ми здивували знаннями про їх рідні країни і запитали, що вони знають про Україну. Really, Friendship has no borders!!!In the United States, Thanksgiving is celebrated on the fourth Thursday in November - this year, on November 28! Today, people celebrate Thanksgiving for a multitude of reasons. For some, it remains a way to express gratitude for the harvest or to a higher power; for others, it’s a holiday built upon being with family and simply enjoying delicious food.

28.11.2019 учні 9-2 класу англійською мовою провели відкритий інтерактивний урок, присвячений Дню Подяки для наших маленьких, але надзвичайно-допитливих друзів-пятикласників! Після творчої частини заходу, пятикласники закріпили отримані знання з історії свята за допомогою вікторини, а в кінці уроку, як і годиться за традицією цього свята, всі ласували смачненькими пиріжечками, які напекли нам наші невтомні кухарі. Свято вдалося!Вітаємо переможців!!!

Науково-практичний семінар

«Впровадження моделі STEM-освіти в заклади загальної середньої освіти»

     30 жовтня з 10.00 на базі ліцею «Престиж» відбувся науково-практичний семінар «Впровадження моделі STEM-освіти в заклади загальної середньої освіти» .

Доповідачі І. П. Василашко, О.В. Коршунова, Н. І. Гущина, Д.В. Васильєва, Турчина В. В. та інші

Інноваційний освітній проект всеукраїнського рівня за темою «Я – дослідник» реалізується на базі закладів загальної середньої освіти та триває до 2021 року (накази МОН України від 13 квітня 2018 року № 336, від 12.06.2019 № 830). До реалізації проекту залучено 80 закладів загальної середньої освіти з 16 областей України та міста Києва. В рамках проекту здійснюється постійне навчання педагогів, як на очних семінарах та тренінгах так і офлайн (веб-платформа http://yakistosviti.com.ua).

        Учасники заходу, мали можливість отримати нові знання та практичні навички для впровадження дослідницьких методів навчання з використанням ІТ- та STEM-технологій. 

10.00-13.00 Секція для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти м. Києва.

14.00-16.00 майстер-класи для вчителів інформатики, математики, фізики, біології, які володіють цифровими навичками на достатньому рівні.

 


День народження Ліцею.

25.10 наш Ліцей відзначав день свого заснування. Вже традицією стало святкування дня народження ліцею у театрі. На цей раз учні, вчителі та батьки відвідали Молодий театр, що на Прорізній  виставу "Красуня та Чудовисько". Сценічний сюжет, якої був видовищний, емоційний і зрозумілий навіть найменшим.  Присутні отримали масу задоволення від чудової гри акторів та сучасної постановки  всім нам відомого твору.

                   З днем народження Ліцею!!!

21.10.2019  квест-день у ліцеї на тему: "Леонардо да Вінчі"Майстер-шеф діти

21.10.2019 у ліцеї "Престиж" відбувся захоплюючий, творчий, креативний конкурс юних кулінарів "Мастер шеф Престиж". Наші талановиті шеф- кухарі презентували свої неймовірні страви, розповідали історію створення, рецептуру свого шедевру. Жюрі нашого конкурсу Турчина Вероніка Віталіївна, Вакульчик Лілія Георгіївна та Волошен Олександр Леонтьевич дуже ретельно вивчали кожну страву, та провели дегустацію кулінарних виробів ліцеїстів.

Конкурсна програма складалась з 3 етапів: домашнє завдання, кулінарні питання та виготовлення страви з предоставлених інгрідієнтів. Наші шеф-кухарі на високому рівні виконали всі завдання і отримали велечезне задоволення!!!!Щодо оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки

Відповідно до законодавства України кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України, який виготовляється у формі картки.

Паспорт громадянина України необхідний для підтвердження особи при складанні ЗНО та для отримання свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Міністерство Освіти та Науки закликає вступників заздалегідь потурбуватися про отримання паспорта громадянина України.

Найближчий до Вашого навчального закладу "Паспортний сервіс" знаходиться за адресою: м. Київ, площа Перемоги 3, (ТЦ "Україна).

Біль детальну інформацію учні можуть отримати на сайті pasport.org.ua та за номером телефону +380(67) 447-02-92

19.10 участь учнів 10 і 9-2 класів ліцею у районному флешмобі "Зроби довкілля чистим" у парку " Відрадний" . Дякуюмо всім за сумлінну працю!)


VIII Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019

10 жовтня 2019 року в Київському політехнічному інституті

ім. Ігоря Сікорського відбувся VІII Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019. Єлизавета Стрєлова, учениця 11 класу, захищала свій проек "VisitoR" та виборювала меценатів для втілення його в життя. І їй це вдалося! УРА! Знайшла потенційних меценатів, отримала диплом фіналіста, а також сертифікат на право отримання диплому і премії від Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна". ВІТАЄМО!!!«Немає людей, більш допитливих, невагомих, більш одержимих думками про творчість, як учителі.» - писав В.Сухомлинський.

Професія педагога – професія творча. Саме від рівня інтелектуального потенціалу вчителя, його вміння творчо мислити і втілювати свої задуми у життя залежить кінцевий результат розвитку учнів.

Краще зрозуміти феномен креативності нам допомагала Olga Bershadska – викладач Києво-Могилянської академії, тренер, фасилітатор, коуч, перекладач, засновниця мовної школи і просто прекрасна людина. Дякуємо і чекаємо нових зустрічей!04.10 в ліцеї "Престиж" свято - День Вчителя!!!

Почався він з приємного сюрпризу від учня 7-1 класу Грігоряна Петра!!!! Це було щось неймовірне.... Віртуозна гра Петра линула у саме серце і дарували радість!!!

Протягом дня наші учні дарували нам свої теплі побажання та посмішки, музичні компліменти на перервах, листи з привітаннями....

А фінальним акордом став чудовий святковий концерт, де талановиті учні подарували нам свої таланти, під керівництвом Альони Васильовни, Аліни Володимирівни та Ніни Олександрівни.

 

Дякую вам, наша талановита молодь за миттєвості щастя, радості та творчого задоволення!!!18 вересня 2019 року о 16:00 в Колонній залі КМДА (вул. Хрещатик, 36) відбувся справжній «Науковий променад» від лідера позашкільної освіти наукового спрямування столиці Київської Малої академії наук учнівської молоді.

У форматі інтерактивного спілкування учасники заходу ознайомилися із роботою 15 наукових відділень Київської МАН за багатьма напрямками
"Танцювальні батли"(17.09-20.09.2019)

Вже традицією стало проведення танцювальних батлів. Щороку на 2-3 тижні навчання учні готуються до них. Не виключенням став і цей рік! 

Кожен клас готується до виступів на високому рівні. 

                                      Бажаємо усім успіхів!!!День Крапки у ліцеї "Престиж"

На уроках польської  святкували День Крапки. Шестикласники та семикласники дивилися фільм та працювали з лексикою, розв'язували пунктуаційне завдання, та створювали свої аватарки в крапці. А! Ще була мапа асоціацій з крапкою 😉 Сьогодні все було крапка! А у Вас?Всеукраїнському олімпійському урок на Оболонській набережній.

7.09.2019 у 5-тикласників був перший "вихід у світ" разом. Вони взяли участь у Всеукраїнському олімпійському уроці. Їхали далеко, аж на Оболонській набережну, але не зважаючи на довгий шлях, неймовірну спеку, ми гарно провели час. Брали участь у різноманітних локаціях, втомлювалися, відпочивали, займали чергу, отримували наліпки, бігли далі... І в результаті найстійкіші отримали подарунки. Дякуємо Олександру Костянтиновичу та батькам, що допомогли в організації.Шановні учні, батьки та вчителі!

Щиро вітаємо Вас з початком навчального року!     18.01.2019 Відбувся семінар "Сервіси для перевернутого класу", доповідач Васильєва Д. В.

    Дарина Володимирівна познайомила викладачів ліцею з сучасними сервісами та методикою впровадження перевернутого класу на уроках. А також ліцей став пілотним навчальним закладом для апробації україномовного освітнього середовища GIOS. 

 Міжнародний проект “Schools Online Digital Collaborative learning, що проводиться, за сприянням Міністерства закордонних справ Ізраїлю,  на базі The Aharon Ofri MASHAW International Educational Training Centre в місті Єрусалим. 

Більше інформації тут