До уваги учасників освітнього процесу!

З 22.11.2021 освітній процес в ліцеї "Престиж" м. Києва буде відновлено у очному режимі для всіх здобувачів освіти!!!


З днем української мови та писемності!

В рамках Дня української мови та писемності у facebook-групі Ліцею проходить  челендж "Українською про українську". Завдання. Напишіть твір (вірш, поему, оповідання, есе...) про українську мову, опублікуйте його на нашій сторінці у ФБ. Не забудь вказати #українськоюпроукраїнську.

Долучайтесь!


До участі в освітньому процесі

 

Навчання  в ліцеї «Престиж»

з 01 листопада 2021 року

буде працювати

у дистанційному режимі до окремого рішення

Розклад, формат уроків повідомлень у вкладці

" Дистанційне навчання"

    Протоколом позачергового засiдання Державної кoмicii з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацій вiд 28.10.2021 № 42 у мicтi Києвi встановлено з 00:00 годин 01 листопада 2021 р. «червоний» piвeнь епiдемiчної небезпеки поширення COVID-19.


Шановна ліцейна родино!

Дорогі друзі!

Вітаю з Днем  Знань та початком 2021-22 навчального року!

Хай цей навчальний рік буде наповнений позитивними емоціями, щастям, радістю зустрічей та спілкування, задоволенням від гарно виконаної справи та неймовірними Успіхами!!!

Цими днями  Ліцей відзначає своє 15-річчя!!!

Чудовий подарунок зробили нам наші  цьогорічні випускники разом з високопрофесійними колегами-вчителями, які за підсумками ЗНО-21 вивели наш Ліцей у трійку найкращих загальноосвітніх закладів  м.Києва!

Дякую Вам, дорогі наші діти, за вашу вмотивованість, наполегливість, працелюбність і працездатність! Це справжній успіх!!!

Дякую Вам, шановні батьки, за віру в нас, за допомогу і підтримку всіх наших починань!!! Тільки разом з Вами ми творимо наш ПРЕкрасний СТИль Життя!

 Ви довели нам, що наша вчительська праця має сенс!!!   І наш «Престиж» для тих, хто бажає досягти успіху!!!

Це надихає нас, додає сил та енергії рухатися до нових звершень!

Бажаю усій нашій ліцейній родині ЗДОРОВ’Я, МИРУ ТА ПРОЦВІТАННЯ!

 

                                                                                 З повагою

                                                                                 директор Вероніка Турчина


Та посів третє місце серед шкіл Києва.

Вітаємо учнів та педагогічний колектив з прекрасними результатами. Пишаємося вами!


Дорогі друзі

Почали надходити результати цьогорічних ЗНО. 

З англійськоі мови «190+» отримали 60% наших випускників, а Корнійчук Олег має 200 балів!!!

За результатами ЗНО з математики- другого нашого профільного предмета 50%  наших учнів мають «190+»! Середній бал з математики понад 186 балів!

А Корнійчук Олег має ще одну «200»!  МОЛОДЧИНА!!!

Всі наші 9 медалістів на ЗНО підтвердили свій високий рівень знань і об‘єктивність ліцейного оцінювання!

Мої щирі вітання з такими чудовими результатами нашим випускникам і їх батькам! Пишаємось вами, наші дорогі діти! 

Пишаємось Вами, мої шановні колеги-вчителі, СУПЕР-ПРОФЕСІОНАЛИ своєі справи!!! Це - справжній УСПІХ!!!

Це наш ПРЕкрасний СТиль Життя!!!Увага!

Гуртки та консультації на весняних канікулах будуть проводитися у дистанційному режимі. 


До уваги учасників освітнього процесу!

У зв’язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці з 20 березня до 9 квітня Київ запроваджує суворі карантинні обмеження.

Відповідно до Протоколу №20 ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ від 18.03.2021 п. 1.12. заборонено на території міста Києва у період з 00:00 годин 20 березня 2021 року до 24:00 годин 09 квітня 2021 року відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами.

 

Ліцей після канікул повернеться до навчання 29.03.2021 в дистанційному режимі. 


До уваги учасників освітнього процесу!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 з 24 лютого по 30 квітня 2021 року почне діяти адаптивний карантин. Зі змішаної форми навчання ліцей переходить на очну форму навчання.

Також, звертаємо вашу увагу, що з 24 лютого забороняється  проведення в закладах освіти масових заходів. (МОН, № 1/9-90 від 22.02.2021)


Інженерний тиждень у Ліцеї


З 25.02.2021 ліцей працює у форматі змішаного навчання. З графіком виходу класів можна ознайомитися за посиланням. Червоним кольром- позначені дні дистанційного навчання.


До уваги учасників освітнього процесу !!!

З 11.01 запроваджується дистанційне навчання в ліцеї на єдиній освітній платформі  від Google. Усі отримали логіни та паролі. Доостановлюючи активізацію їх, та приєднуючись до класів, за проханнями, які отримали на пошту.

З розкладом про новий семестр можна ознайомитись на сайті ліцею у боковому меню Дистанційні уроки в форматі змішаного навчання .

Заняття буде проводитися згідно з  розкладом дзвінків . Відеозустрічі через ресурс Google Meet, відповідне Google Класу.


Шановні учасники освітнього процесу!

З 08 січня до 25 січня 2021 року ліцей переходить на дистанційну форму навчання згідно Наказу Департаменту Освіти та Науки України. Навчання буде проводитися на єдиній платформі від Google G Suit for Education. Всі учасники будуть проінформовані своєчасно. Слідкуйте за оголошеннями!Вітаємо переможців конкурсу -захисту МАН -2021!!!

 

Вітаємо наших учнів з перемогою у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  учнівських наукових робіт у 2020/2021 н.р.

Щиро пишаємося й вітаємо переможців Конкурсу і їх наукових керівників та бажаємо творчої наснаги,  професійного зростання і нових перемог!


Вітаємо стипендіатів - переможців конкурсу "Cеместр"!!!

За підсумками I семестру 2020-2021 н. р.


З днем народження, Ліцею !!!

Ліцею "Престиж" 14!!!

Наш любий ліцей" Престиж".  Вітаємо тебе з Днем народження!!! Бажаємо тобі наснаги, творчих злетів, процвітання та натхнення!!!

 


День ділового костюму у Ліцеї "Престиж"

13 жовтня світ відзначав День ділового костюму. Діловий одяг - обов'язковий атрибут успішної людини, оскільки він свідчить про імідж, статус і відмінний смак свого власника.Конкурс соціальних реклам на тему

"Вбережи себе від COVID-19"

COVID-19- слово, яке на слуху у дітей та дорослих не один місяць.

COVID-19 - небезпечна хвороба, яка не задумується кого ж обрати.

COVID-19 - вірус, який не має вакцини. Отож, ми як ніколи, повинні берегти себе та своїх рідних від цієї пандемії. Учні ліцею створили відеоролики з корисними порадами.

 

Переможець 6-2 клас. Вітаємо!!!Увага!!! Важливо!!!

Шановні батьки!

В умовах епідеміологічної небезпеки в Києві  наш ліцей працює в очному та змішаному форматах. У разі зміни формату навчання в класі Вашої дитини,  Вам своєчасно буде відправлено оновлену інформацію.

Просимо Вас бути уважним до здоров’я Вашої дитини і в разі її хворобливого стану одразу звертатись до лікаря. 

Усім - міцного здоров'я!


Увага!!! Важливо!!!

Шановні Батьки, пам'ятайте, що Ви несете персональну відповідальність за здоров'я Ваших дітей.

Кожна дитина має бути забезпечена батьками індивідуальним набором, що містить:

1.        Захисні маски – 3 шт.

2.        Вологі серветки

3.        Дезінфікуючий засіб (антисептик)

4.        Пляшка питної води

Впевнені у Вашому розумінні відповідального ставлення і до тих, хто оточує Ваших дітей в Ліцеї, – однолітки та вчителі. Тому відправляйте до ліцею дітей тільки за умов гарного самопочуття.

За будьких ознак захворювання дитини необхідно звернутися до сімейного лікаря та повідомити класного керівника.

 

Педагогічні працівники протягом дня   слідкуватимуть за станом здоров’я дітей та у разі виявлення ознак захворювання передаватимуть учня медичному працівнику ліцею  (до  ізолятору) та інформуватимуть  адміністрацію та батьків.


До уваги батьків!!!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Міністерства освіти і науки України від 05.08.2020 № 1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» навчальний рік у ліцеї «Престиж» м. Києва розпочнеться  відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в регіоні,  а саме:

·          «зелений», «жовтий» або «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки – освітній процес  буде організований у  звичайному або змішаному режимі;

·           «червоний» рівень епідемічної небезпеки – освітній процес буде організований з використанням технологій дистанційного навчання.

Враховуючи стан  здоровꞌя дитини, медичні показання та інші сімейні обставини, батьки можуть обрати одну з форм індивідуального навчання на 2020-2021 н.р. (інформація додається):

·        екстернатну форма навчання;  ,

·        сімейну (домашню) форма  навчання;

·        педагогічний патронаж

Оскільки переведення учнів на індивідуальну форму навчання здійснюється за рішенням Педагогічної ради,  заяву щодо  переведення на індивідуальну форму здобуття освіти необхідно надати до 27.08.2020.


Участь у Третьому Міжнародному Науковому Конгресі

„Society of Ambient Intelligence 2020” 

Карантин - це не така вже й погана річ, якщо є можливість вчитися та ділитися своїми знаннями.

А своїми знаннями сьогодні мали змогу поділитися наші ліцеїсти: Поліна Тарасенко, Єгор Шаревич, Ксенія Автушкова та Богдан Мітюшкін.

Наші юні дослідники англійської та польської мов сьогодні достойно представляли ліцей „Престиж” на Третьому Міжнародному Науковому Конгресі „Society of Ambient Intelligence 2020” в секції „Бізнес комунікація та лінгвістика”, де виступали студенти ВНЗ України, Узбекістану, Латвії та Польщі.

Єгор Шаревич "Words to look out for: the case of calques”;

Поліна Тарасенко "A crucial role of language in succeeding new markets”;

Ксенія Автушкова „Porównania jako ulubiony trop stylistyczny Henryka Sienkiewicza w jego „Listach z Afryki”;

Богдан Мітюшкін „Język polskiej reklamy na podstawie reklam polskiej sieci sklepów „Biedronka” oraz nadawcy usług internetowych „Neostrada”

Науковим керівником Поліни та Єгора є Тетяна Семенівна Гриців – наш викладач англійської мови, а Ксенії та Богдана – Олена Костянтинівна Лізунова – вчитель польської мови.

Ми всі отримали чудовий досвід спілкування на високому міжнародному рівні!

Дякуємо усім учасникам за активність та бажання розвивати науку.

Дякуємо Ларисі Михайлівні Бондарчук Larissa Bondarchukта Київському Національному Економічному Унівеситету імені Івана Гетьмана за запрошення!

Також дякуємо всім організаторам за цей мультикультурний та мультилінгвальний науковий конгрес! 

                                                                                                                               Більше фото Процедура замовлення учнівського квитка.


27.02 в ліцеї "Престиж" відбувся міський етап захисту наукових робіт МАН з польської мови. Журі було дуже професіональним: Дружина Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Польща Моніка Ціхоцка, пані Ева Матушек-Заґата радниця Посла з питань науки та освіти Посольства Республіки Польща, пані

Гончаренко Богдана Богданівна - кандидат філологічних наук, асистент кафедри полоністики КНУ імені Тараса Шевченка та Академії Наук України.

Наші юні дослідники польської мови чудово захистили свої роботи:

Богдан Мітюшкін (10 клас) отримав перше місце та представлятиме наш ліцей на всеукраїнському етапі 

Леонід Олійник (9-1 клас) отримав друге місце 

Ксенія Автушкова (9-2 клас) отримала приз Посольства Республіки Польща 

Ми пишаємося Вами! 
«STEM- школа - 2020»

4-8 лютого 2020 року було проведено загальну дистанційну сесію «STEM - школа - 2020». Організація та навчання «STEM-школа - 2020» відбулася підрозділом STEM-освіта ДНУ «Інститут модернізації навчальних закладів» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», видавничим «Видавничим ділом« Освіта ». 

У програмах були представлені всі матеріали для натискань: 

- науково-теоретичні, методичні аспекти розвитку наполів STEM / STREAM - освіта в дошкільній, загально середній та позашкільній освіті; 

- STEAM-проекти: теорія та практика; 

- інтеграція як провідний підхід STEM-освіти. Учасників було представлено 5 днів

інтенсивне онлайн-навчання на платформі Українського проєкту «Якість освіти».

Понад шістдесят спікерів поділився своїми ідеями, повідомленнями і готовими кейсами.  

Учителі ліцею Васильєва Дарина Володимиріна , Лізунова Олена Константинівна

та Коршунова Ольга Вікторівна , встановивши активних своїх учасників, даного заходу в

ролі спікерів.

Ознайомитися зі своїми можливостями можна за посиланням

 

 


 

5 грудня в нашій ліцеї працювали 8 і 9 класів, які надали гостей - київському медичному університету з Турції, Узбекистану, Марокко, Індії та Нігерії. Ми живемо у великому світі з рідними народами, культурою та традиціями. Наші гості ми здивували відомі про своїх рідні країни та записи, які знають про Україну. Дійсно, Дружба не має меж !!!
Науково-практичний семінар

«Впровадження моделі STEM-освіти в заклади загальної середньої освіти»

     30 жовтня з 10.00 на базі ліцею «Престиж» відбувся науково-практичний семінар «Впровадження моделі STEM-освіти в заклади загальної середньої освіти» .

Доповідачі І. П. Василашко, О.В. Коршунова, Н. І. Гущина, Д.В. Васильєва, Турчина В. В. та інші

Інноваційний освітній проект всеукраїнського рівня за темою «Я – дослідник» реалізується на базі закладів загальної середньої освіти та триває до 2021 року (накази МОН України від 13 квітня 2018 року № 336, від 12.06.2019 № 830). До реалізації проекту залучено 80 закладів загальної середньої освіти з 16 областей України та міста Києва. В рамках проекту здійснюється постійне навчання педагогів, як на очних семінарах та тренінгах так і офлайн (веб-платформа http://yakistosviti.com.ua).

        Учасники заходу, мали можливість отримати нові знання та практичні навички для впровадження дослідницьких методів навчання з використанням ІТ- та STEM-технологій. 

10.00-13.00 Секція для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти м. Києва.

14.00-16.00 майстер-класи для вчителів інформатики, математики, фізики, біології, які володіють цифровими навичками на достатньому рівні.

 


Щодо оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки

Відповідно до законодавства України кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України, який виготовляється у формі картки.

Паспорт громадянина України необхідний для підтвердження особи при складанні ЗНО та для отримання свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Міністерство Освіти та Науки закликає вступників заздалегідь потурбуватися про отримання паспорта громадянина України.

Найближчий до Вашого навчального закладу "Паспортний сервіс" знаходиться за адресою: м. Київ, площа Перемоги 3, (ТЦ "Україна).

Біль детальну інформацію учні можуть отримати на сайті pasport.org.ua та за номером телефону +380(67) 447-02-92


Шановні учні, батьки та вчителі!

Щиро вітаємо вас із початкового навчального року!     18.01.2019 Відбувся семінар "Сервіси для перевернутого класу", доповідач Васильєва Д. В.

    Дарина Володимирівна познайомила викладачів ліцею з сучасними сервісами та методикою впровадження перевернутого класу на уроках. А також ліцей став пілотним навчальним закладом для апробації україномовного освітнього середовища GIOS.